Арсенал у божевільному матчі обіграв Лестер

Лондонський клуб наздогнав Манчестер Сіті за очками.
Арсенал / Getty Images

У матчі шостого туру англійської Прем'єр-ліги, який відбувся 28 вересня, Арсенал здобув перемогу над Лестером із рахунком 4:2. Гра відбувалася на домашньому стадіоні Арсеналу у Лондоні.

Команда Мікеля Артети, незважаючи на те, що дозволила "лисам" скоротити відставання у два м'ячі, все ж таки зуміла забезпечити собі перемогу. У першому таймі Габріель Мартінеллі відкрив рахунок на 20-й хвилині, а потім Леандро Троссар збільшив перевагу команди перед перервою.

У другій половині гри Джеймс Джастін забив два м'ячі, здавалося б, рятуючи гостей від поразки. Однак у доданий час Троссар забив другий м'яч, знову вивівши "канонірів" уперед, а Кай Хаверц зміцнив перемогу команди.

Після цієї перемоги Арсенал набрав 14 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці АПЛ, нарівні з лідером Манчестер Сіті. Лестер із трьома очками знаходиться на 16-й позиції.