Феноменальний Палмер допоміг Челсі обіграти Брайтон

"Чайки" зазнали першої поразки в сезоні.
Коул Палмер / Getty Images

У матчі шостого туру Англійської Прем'єр Ліги, що пройшов 28 вересня на стадіоні Стемфорд Брідж у Лондоні, Челсі здобув перемогу над Брайтоном.

Михайло Мудрик, вінгер Челсі, не брав участі у грі, але його відсутність не завадила команді під керівництвом Енцо Марескі досягти своєї мети.

Гра почалася з того, що Челсі пропустив гол на сьомій хвилині через помилку воротаря Роберта Санчеса, яким скористався Жоржіньо Рюттер, забивши головою.

Однак Челсі швидко відновив рівновагу, хоча гол Коула Палмера був анульований через офсайд. Але через півтори хвилини Палмер все ж таки забив гол.

Палмер продовжив свою успішну гру, забивши пенальті за сім хвилин після фолу на Джейдоні Санчо. Ще за три хвилини Палмер забив третій гол, а на 41-й хвилині він встановив рекорд АПЛ, забивши четвертий гол до перерви.

У другому таймі команди не забивали, хоча гол Марка Кукурельї було анульовано через офсайд.

На 70-й хвилині у гру вступив Михайло Мудрик, але він не зміг залишити помітний слід у грі.

Челсі, який має найрезультативнішу атаку в лізі, переміг з рахунком 4:2 і піднявся на третє місце в таблиці, набравши 13 очок.

Брайтон зазнав своєї першої поразки в чемпіонаті і займає восьме місце з дев'ятьма балами.