Барселона впевнено розгромила Вільярреал

Каталонський клуб реабілітувався за поразку у Лізі чемпіонів.
Барселона / Getty Images

У шостому турі іспанської Ла Ліги на стадіоні Естадіо де ла Кераміка Вільярреал приймав Барселону.

Матч розпочався зі скасування голу Єремі Піно через офсайд. Замість вести в рахунку, "Жовта субмарина" пропустила два голи від Роберта Левандовського. Однак, до перерви господарям вдалося забити один м'яч завдяки Айосі Пересу. Перший тайм закінчився із травмою коліна у воротаря Барселони Марк-Андре тер Штегена.

Другий тайм розпочався аналогічно першому: гол Ніколя Пепе було скасовано через офсайд, після чого Вільярреал пропустив гол від Пабло Торре. В середині другого тайму Левандовський не зміг реалізувати пенальті, вдаривши у штангу.

Вільярреалу вдалося забити ще один гол, але його скасували. В останні 20 хвилин матчу Барселона забила ще два голи, обидва від Рафіньї, і зрештою перемогла з рахунком 5:1. Це дозволило Барселоні стати єдиною командою, яка виграла усі шість матчів на початку чемпіонату. Вільярреал посідає п'яте місце, відстаючи на 7 балів від команди Хансі Фліка.

Статистика матчу Вільярреал - Барселона:

Вільярреал - Барселона 1:5
Голи: Перес, 38 – Левандовскі, 20, 35, Торре, 58, Рафінья, 75, 83.

На 66-й хвилині Роберт Левандовський (Барселона) не реалізував пенальті (штанга).

Очікувані голи (xG): 2.49 – 3.63
Володіння м'ячем: 36% – 64%
Удари: 13 - 17
Удари у ворота: 4 - 10
Фоли: 12 - 12

Склади команд:

Вільярреал: Конде – Феменія, Коста, Байї, Кардона – Піно (Баррі, 63), Комесанья (Терратс, 78), Парехо (Гуйє, 70), Баена (Ахомаш, 78) – Пепе (Саурес, 78), Перес.

Барселона: тер Штеген (Пенья, 45+2) – Кунде, Домінгес (Кубарсі, 60), Мартінес (Форт, 81), Мартін – Торре (Віктор, 60), Гарсія, Педрі (Касадо, 60) – Ямаль, Левандовскі, Рафінья.

Попередження: Парехо, Баена, Байї, Перес, Кардона, Ахомаш – Віктор.