Інтер у результативному матчі обіграв Удінезе

Завершився матч італійської Серії А.
Інтер / Getty Images

У матчі шостого туру італійської Серії А, який відбувся 28 вересня, субота, Інтер із Мілана здобув перемогу над Удінезе на його домашньому полі.

Це стало першою перемогою "нерадзуррі" після двох нічиїх з Монцою та Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів та поразки від Мілана минулих вихідних.

Інтер відкрив рахунок уже на першій хвилині завдяки Давиду Фраттезі. Удінезе зміг зрівняти рахунок на 35-й хвилині завдяки удару Крістіана Кабаселе. Однак, до кінця першого тайму, гості вийшли вперед завдяки голу Лаутаро Мартінеса, який став його першим цього сезону. Після перерви Мартінес забив ще один гол, а Удінезе зміг відповісти лише одним голом Лоренцо Луккі ближче до кінця матчу. Підсумковий рахунок матчу – 3:2 на користь Інтера.

Наразі Інтер посідає третє місце у турнірній таблиці Серії А з 11 очками, відстаючи від Торіно та Мілана за додатковими показниками. Удінезе із 10 очками знаходиться на п'ятому місці.

Удінезе - Інтер 2:3

Голи: Кабаселе, 35, Лукка, 83 - Фраттезі, 1, Мартінес, 45+3, 47

Очікувані голи (xG): 0.88 – 2.89
Володіння м'ячем: 38% – 62%
Удари: 8 - 15
Удари у ворота: 3 - 7
Кутові: 7 - 3
Фоли: 13 - 6

Удінезе: Окойє - Кабаселе, Бійол, Туре - Ехізібує, Ловрич (Еккеленкамп, 58), Карлстрем (Атта, 74), Саррага, Земура - Товен (Бреннер, 74), Девіс (Лукка, 59)

Інтер: Зоммер – Біссек, Ачербі, Бастоні (де Врей, 75) – Дарміан, Фраттезі, Чалханоглу, Мхітарян, Дімарко (Августо, 64) – Мартінес, Тюрам (Таремі, 75)