Евертон з Миколенком здобув першу перемогу в чемпіонаті

"Іриски" обіграли Крістал Пелас.
Евертон - Крістал Пелас / Getty Images

У суботу, 28 вересня, в рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги, Евертон на своєму домашньому стадіоні зустрівся з Крістал Пелас. Команда під керівництвом Шона Дайча здобула свою першу перемогу у поточному сезоні АПЛ, перемігши свого суперника з рахунком 2:1.

Кристал Пелас відкрив рахунок на десятій хвилині завдяки голу Марка Геї. Проте, у другому таймі "іриски" змогли відігратися та забезпечили собі перемогу за рахунок двох голів, забитих Дуайтом Макнілом.

Віталій Миколенко після пропуску трьох матчів через хворобу повернувся на поле в цьому матчі. Український захисник розпочав гру у стартовому складі Евертона та провів на полі всі 90 хвилин.

На даний момент, Евертон, маючи у своєму активі чотири очки, посідає 15-те місце у турнірній таблиці АПЛ. Кристал Пелас, маючи в активі три бали, займає 17 позицію.