Жирона без Циганкова у драматичному матчі обіграла Атлетік

Гості тричі не змогли забити з пенальті.
Жирона / Getty Images

У дев'ятому турі іспанської Ла Ліги Жирона приймала на своєму полі Атлетік Більбао.

Матч розпочався з вивчення противника обома командами, але вже на 28-й хвилині Алекс Беренгер з Атлетіку не зміг реалізувати призначений пенальті проти Жирони, вдаривши повз ворота Гассаніги.

Через десять хвилин Яссер Аспрілья відкрив рахунок на користь Жирони, але Ойан Сансет швидко зрівняв рахунок, забивши гол за Атлетік.

У другому таймі Атлетік отримав ще одну нагоду забити з пенальті. Ніко Вільямс не зміг реалізувати свій шанс, але через те, що воротар вийшов надто далеко з воріт, пенальті було перебито. Третю спробу виконав Андер Ерррера, але він не зміг переграти Гассанігу.

В останні 30 хвилин матчу Жірона домінувала на полі, але воротар Атлетіка Алекс Паділья продемонстрував високий рівень майстерності, відбиваючи удари з близької дистанції від Янхеля Еррери та Крістіана Стуані.

Однак, у компенсований час Крістіан Стуані все ж таки зумів забити гол з пенальті, забезпечивши перемогу Жіроні з рахунком 2:1.

Жирона - Атлетік 2:1

Голи: Аспрілья, 39, Стуані (пен), 90+9 - Сансет, 41