Хет-трик Левандовські приніс Барселоні перемогу над Алавесом

Каталонський клуб упевнено розібрався з аутсайдером.
Барселона / Getty Images

У неділю, 6 жовтня, в рамках дев'ятого туру іспанської Ла Ліги, Барселона на виїзді воювала з Алавесом.

Підопічні Фліка здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0 завдяки визначній грі Роберта Левандовскі, який забив три голи.

Польський форвард забив усі свої три голи у першому таймі. На початку гри Левандовський головою забив гол після штрафного удару від Рафіньї, на 22-й хвилині вони разом реалізували атаку - Рафінья зробив передачу, а Левандовський забив. Через десять хвилин, отримавши м'яч на лінії із захисниками, Левандовський точно пробив під дальню стійку.

Барселона продовжує утримувати лідерство у чемпіонаті, набравши 24 очки. Алавес із десятьма балами посідає 12-е місце.