Феноменальний Судаков приніс Шахтарю розгромну перемогу над ЛНЗ

Донеччани не залишили шансів черкаському клубу.
Георгій Судаков / ФК Шахтер Донецк

У неділю, 6 жовтня, у рамках дев'ятого туру української Прем'єр-ліги, футбольний клуб «Шахтар» зустрічався з командою «ЛНЗ» на львівському стадіоні. Під керівництвом Марино Пушича, Шахтар досяг переконливої ​​перемоги над черкаськими гостями з рахунком 5:1. Георгій Судаков став героєм матчу, забивши чотири голи.

Судаков взяв участь у всіх голах, забитих його командою. На 13-й хвилині він відкрив рахунок у матчі, а потім у середині першого тайму зробив передачу Олександру Зубкову, який також забив. Після перерви Судаков забив ще три голи, оформивши покер. Він забив свій четвертий гол на 50-й хвилині, після передачі від Невертона, і завершив свою гольову серію, забивши після удару Азарова.

ЛНЗ спромогся відповісти лише одним голом, забитим Шотою Нонікашвілі з пенальті. Воротар Шахтаря Дмитро Різник відбив перший удар, але вийшов за лінію, тому пенальті довелося перебити.

Після цієї перемоги Шахтар набрав 16 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. ЛНЗ з 12-ма балами знаходиться на сьомому місці.