Полісся розгромило Чорноморець в Одесі

Завершився матч чемпіонату України.
Чорноморець - Полісся / ФК Полесье

У суботу, 31 серпня, в рамках п'ятого туру української Прем'єр-ліги, Чорноморець прийняв на своєму полі Полісся. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь гостей.

Полісся забило перший гол уже на третій хвилині матчу, коли Олександр Назаренко успішно реалізував пенальті. Це стало його п'ятим голом у поточному чемпіонаті. Через п'ять хвилин Пайшао збільшив перевагу команди, забивши гол із передачі від Назаренка.

На 35-й хвилині Полісся отримало ще один пенальті, але Таллес Коста не зміг обіграти воротаря Чорноморця Артура Рудька. Однак Олексій Гуцуляк забив гол на добиванні. Перед перервою Чорноморець зміг скоротити відставання завдяки влучному удару Богдана Бутка.

У компенсований час матчу Богдан Леднєв забив ще один гол для Полісся, встановивши остаточний рахунок матчу.

Після цього матчу Полісся посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши десять очок у чотирьох матчах. Чорноморець, який зіграв п'ять матчів, має лише три бали і посідає 14-те місце.