Шахтар у результативному матчі розгромив Карпати

Завершився черговий матч чемпіонату України.
Шахтар Донецьк / ФК Шахер Донецк

У заключному матчі шостого туру української Прем'єр-ліги, що відбувся у суботу, 14 вересня, Шахтар здобув перемогу над Карпатами з рахунком 5:2. Ця перемога стала чудовою підготовкою для "гірників" перед їх виступом у Лізі чемпіонів, який розпочнеться 18 вересня з матчу проти Болоньї.

Олександр Зубков відкрив рахунок у матчі на 21-й хвилині, але Карпати швидко відігралися завдяки Євгену Підлепенцю. Проте до кінця першого тайму Шахтар під керівництвом Марино Пушича зумів забезпечити собі впевнену перевагу. Артем Бондаренко оформив дубль, а Данило Сікан також забив гол.

У другій половині матчу Бондаренко забив третій гол, оформивши хет-трик. Карпати змогли забити лише один гол до кінця матчу, забитого Амбросієм Чачуа на 84-й хвилині.

Після цього матчу Шахтар набрав дев'ять очок у п'яти матчах та посідає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. Карпати, маючи у своєму активі п'ять балів після шести матчів, посідають 12 місце.

Статистика матчу Шахтар – Карпати:

Шахтар – Карпати 5:2

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 - Підліпенець, 25, Чачуа, 84

Володіння м'ячем: 45% – 55%
Удари: 14 - 6
Удари у ворота: 6 - 3
Кутові: 2 - 6
Фоли: 5 - 8
Атаки: 69 - 64

Склади команд:

Шахтар: Різник - Вінісіус, Бондар, Франьич, Педріньо Азеведо - Бондаренко, Криськів (Степаненко, 56), Судаков (Марлон, 80) - Зубков (Педріньо да Сілва, 57), Сікан (Траоре, 66), Кевін (6 ).

Карпати: Кемкін - Мірошниченко, Бабогло, Адамюк, Саков - Чачуа (Клименко, 88), Альварес, Бруніньо (Шах, 46) - Підлепенец (Стеніо, 46), Устименко (Ігор, 57), Костенко (Тлумак, 75).

Попередження: Криськів, Педріньйо Азеведо, Кевін.