Астон Вілла зробила неймовірний камбек у матчі проти Евертона Миколенка

Сам українець отримав травму та достроково залишив поле.
Астон Вілла - Евертон / Getty Images

У четвертому турі Англійської Прем'єр-ліги Астон Вілла приймала на своєму стадіоні Евертон.

Евертон швидко відкрив рахунок завдяки голу Дуайта МакНіла, але потім їхня ситуація погіршилася. На 25-й хвилині український гравець Віталій Миколенко зазнав травми, і його стан досі невідомий.

Незважаючи на це, Евертон швидко подвоїв свою перевагу і здавалося, що вони повністю контролюють гру. Однак Астон Вілла зуміла переламати хід матчу.

Ще до закінчення першого тайму Оллі Уоткінс скоротив відставання своєї команди. У другому таймі Уоткінс знову вразив ворота суперника, зрівнявши рахунок, а потім Джон Дюран, який замінив Уоткінса, забив третій гол, вивівши Астон Вілла вперед.

Таким чином, команда Шона Дайча ще не змогла набрати очки у чотирьох турах, програвши другий матч поспіль із рахунком 2:3. У попередньому турі Евертон також поступився Борнмуту з таким самим рахунком.