Баварія розгромно обіграла новачка Бундесліги

Завершился очередной матч чемпионата Германии.
Харрі Кейн / Getty Images

У матчі третього туру Бундесліги, який пройшов 14 вересня, Баварія у гостях у Хольштайна здобула впевнену перемогу з рахунком 6:1.

Баварія під керівництвом Венсана Компані відразу ж заявила про свої наміри, коли Джамал Мусіала відкрив рахунок уже на першій хвилині матчу. Незабаром Харрі Кейн збільшив перевагу команди, а до закінчення першого тайму мюнхенці зміцнили свою позицію завдяки автоголу та ще одному голу Кейна.

У другому таймі Майкл Олісі забив свій перший гол за "ротен". Хоча господарі поля змогли забити один гол, Кейн у компенсований час із пенальті відновив розрив у п'ять м'ячів.

Після трьох турів Баварія із дев'ятьма очками очолює турнірну таблицю Бундесліги. Хольштайн, зазнавши третьої поразки, опустився на останній рядок.

Статистика матчу Хольштайн - Баварія:

Хольштайн - Баварія 1:6

Голи: Гігович, 82 - Мусіала, 1, Кейн, 7, 43, 90+1 (пін.), Ремберг, 13 (аг), Олісі, 65

Очікувані голи (xG): 0.38 – 4.14
Володіння м'ячем: 36% – 64%
Удари: 5 - 23
Удари у ворота: 1 - 13
Кутові: 2 - 10
Фоли: 12 - 11
Атаки: 54 - 145

Склади команд:

Хольштайн: Вайнер – Беккер, Йоханссон, Ерас (Пухач, 46), Яворчек (Хешвілл, 46) – Порат (Гігович, 76), Кнудсен, Ремберг – Холтбі (Розенбом, 76) – Піхлер, Матіно (Арп, 64).

Баварія: Нойєр – Бої (Лаймер, 64), Упамекано, Кім, Геррейру (Девіс, 64) – Кімміх, Палінья – Гнабрі (Мюллер, 46), Мусіала (Олісі, 46), Коман (Тель, 76) – Кейн.