Швидкий гол Пулішича та стандарти підопічних Слота: огляд матчу Мілан - Ліверпуль

Ліверпуль впевнено переграв Мілан на старті Ліги чемпіонів.

Ліверпуль впевнено переграв італійський Мілан у першому турі основного етапу Ліги чемпіонів, попри швидкий пропущений гол вже на третій хвилині гри.

Мілан швидко відкрив рахунок у матчі - у самому дебюті зустрічі голом відзначився Крістіаш Пулішич, якому асистував Альваро Мората.

Підопічні Арне Слота взялися виправляти ситуацію ближче до середи першої половини зустрічі. Ібрагіма Конате зрівняв рахунок у матчі після флангової подачі на 23 хвилині, а вже на 41 Вірджил Ван Дейк вивів свою команду вперед - 1:2 за підсумками першого тайму.

Друга половина зустрічі почалась невтішно для італійців. Травму отримав основний голкіпер Майк Меньян, який був замінений на 51 хвилині зустрічі. На 67 хвилині ще один гол у ворота італійців забив Домінік Собослаї, встановивши остаточний рахунок у зустрічі.