Борнмут із Забарним зробив неймовірний камбек у матчі проти Евертона

Завершився черговий матч чемпіонату Англії.
Борнмут / Getty Images

У рамках Англійської Прем'єр-ліги відбувся матч між Борнмутом та Евертоном на стадіоні останніх.

Перший тайм пройшов без забитих голів, але друга половина гри була динамічнішою та результативнішою. Майкл Кін та Домінік Калверт-Льюїн принесли Евертону перевагу у два м'ячі. Проте команда під керівництвом Андоні Іраоли не здалася.

У заключні хвилини матчу Борнмут зробив дивовижний зворотний хід. Голи забили Антуан Семеньо, Льюїс Кук та Луїс Сіністерра, забезпечивши команді перемогу з рахунком 3:2.

Цей матч став ще одним ударом для Евертона, який ще не зміг набрати жодного очка цього сезону.