Будівельник стартував у Кубку Європи ФІБА з перемоги над Бріндізі

Український колектив не без труднощів розпочав свій шлях у єврокубку.
Будівельник / ФИБА

У середу, 12 жовтня, в Італії на стадіоні Пала Пентассулья відбувся матч першого туру групового етапу Кубка Європи ФІБА, в якому київський Будівельник приїхав у гості до місцевого Бріндізі. Зустріч двох команд завершилася перемогою українців із рахунком 74:70.

На велику перерву підопічні Валерія Плеханова йшли з перевагою у 13 очок. Але провальна третя чверть дозволила італійській команді повернутись у гру.

На щастя, незважаючи на програш і в чверті №4, Будівельник вистояв, утримав перемогу у своїх руках та здобув три очки у стартовій грі турніру.

Бріндізі - Будівельник 70:74 (13:21, 17:22, 21:14, 19:17)

В іншому поєдинку квартету F естонський Калев/Крамо з рахунком 75:65 обіграв нідерландський Донар. Наступним суперником Будівельника стане естонський колектив. Матч відбудеться 19 жовтня.