Прометей здобув другу перемогу в Єврокубку, обігравши Бурсаспор

Український колектив продовжує боротьбу за вихід до плей-офф турніру.

У середу, 26 жовтня, у Ризі відбувся матч третього туру групового етапу Єврокубку, в якому Прометей обіграв турецький Бурсаспор із рахунком 90:84.

Команда Ронена Гінзбурга не віддала супернику жодної чверті, вигравши перші три і звівши останню до нічийного результату.

Найкращим гравцем зустрічі пуерториканський захисник Прометея Джіан Клавелл: 28-річний баскетболіст за 30 хвилин на паркеті набрав 26 очок, 3 підбирання та 2 передачі.

Прометей - Бурсаспор 90:84 (23:21, 19:18, 26:23, 22:22)

Прометей: Клавелл (26), Кеннеді (15 + 6 підбирань), Стівенс (9 + 8 підбирань), Балвін (2), Лукашов (0) - старт; Санон (17), Агада (10 + 4 передачі), Хог (6 + 5 підбирань), Липовий (3), Сидоров (2).

Перемога дозволила українцям наздогнати у таблиці своїх сьогоднішніх опонентів – тепер команди ділять друге місце. У наступному турі Прометей зустрінеться з іспанським клубом Ховентут Бадалона. Матч відбудеться 2 листопада.