Матчі БІПА - Будівельник та Говерла-Прикарпаття - Дніпро перенесли через повітряну тривогу

Команди будуть змушені дограти поєдинки в інший день.
БІПА - Будівельник / ФБУ

У середу, 26 жовтня, у рамках Української Суперліги зійшлися БІПА-Одеса та київський Будівельник. На жаль, гра так і не закінчилась.

Матч проходив в Івано-Франківську, а його початок було відкладено на годину через повітряну тривогу. З цієї ж причини поєдинок довелося зупиняти двічі: спочатку по ходу другої чверті за рахунку 26:37 на користь Будівника.

Команди провели у укритті 45 хвилин, після чого повернулися на майданчик, але тільки заради того, щоб через 15 хвилин повернутися до укриття. На той момент колективи пішли на велику перерву за рахунку 34:41.

Така ж доля спіткала і другий матч вечора, який також розпочався на годину пізніше.

Говерла-Прикарпаття та Дніпро встигли відіграти трохи більше – гра дійшла до четвертої чверті. Повітряна тривога пролунала, коли дніпряни вели у рахунку 66:42 на початку заключної чверті.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, згідно з протоколом безпеки, обидва матчі були перенесені. Команди продовжать зустрічі з тих моментів, коли їх було зупинено. Дату і час продовження ігор визначить ФБУ.

Варто зазначити, що це перші випадки в історії українського баскетболу, коли матчі було зупинено та перенесено через повітряну тривогу.

У четвер, 27 жовтня, ці команди знову вийдуть на паркет, тільки поміняються суперниками. О 14:00 БІПА-Одеса зіграє проти Дніпра, а Говерла-Прикарпаття зійдеться з Будівельником о 17:00.