Будівельник вийшов у наступний раунд Кубку Європи ФІБА

Українська команда фінішувала другою в своїй групі.
Будівельник переміг Гронінген / ФБУ

У середу, 30 листопада, київський Будівельник у заключному матчі першого групового етапу Кубка Європи ФІБА зустрічався з Гронінгеном.

Українська команда, поступившись у першій чверті, на велику перерву все ж пішла з перевагою в один бал. Надалі кияни збільшили відрив і зрештою довели поєдинок до перемоги з рахунком 86:81.

У складі Будівельника Богдан Близнюк відзначився тріпл-даблом з 13 очками, 11 підбираннями та 10 передачами.

Будівельник - Гронінген 86:81 (25:30, 20:14, 24:20, 17:17)

Будівельник: Грант 13 + 5 підбирань, Гудвін 18 + 6 передач, Бобров 8 + 7 підбирань, Коломойський 5, Близнюк 13 + 10 підбирань + 11 передач - старт; Браун 12, Крутоус 9, Василяускас 5, Тихонов 3, Маяускас 0, Грицак 0.

У іншому матчі групи Бріндізі зазнав поразки 72:73 від Калєва.

Будівельник посів друге місце у своєму квартеті та вийшов у другий груповий етап Кубка Європи ФІБА. Виграв групу Калев.