Будівельник пройшов перший раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, розгромивши Норрчепінг

Кияни вдало стартували у кваліфікації єврокубку, маючи намір пробитися до групового етапу.
Норрчепінг - Будівельник / ФБУ

У середу, 21 вересня, в Лісабоні відбувся матч першого раунду кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів, в якому київському Будівельнику протистояв шведський Норрчепінг. Зустріч завершилася розгромною перемогою української команди із рахунком 87:51.

Будівельник не віддав жодної чверті, впевнено володіючи ініціативою у ході всього поєдинку. Завдяки вогненній другій 10-хвилинці український колектив вирушав на велику перерву з перевагою у 18 очок, що дозволило провести другу половину з позиції сили.

Найкращим гравцем зустрічі став Кет Барбер, який набрав 18 очок, допустивши при цьому 5 втрат.

Норрчепінг - Будівельник 51:87 (14:19, 8:21, 17:25, 12:22)

Будівельник: Барбер (18), Гудвін (12 + 6 підбирань), Близнюк (10 + 6 підбирань), Грант (2 + 5 підбирань), Бобров (1) - старт; Берханемескель (16), Маяускас (6), Крутоус (6 + 5 підбирань), Браун (5 + 7 подборов), Тиртишник (5), Тихонов (4), Грицак (0).

У наступному раунді Будівельник зіграє проти німецького Бамберга. Матч відбудеться у п'ятницю, 23 вересня. Початок зустрічі – 20:00 за київським часом.