Атлетіко - Порту 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.

У рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Атлетіко на своєму полі у видовищній грі обіграв Порту (2:1).

Команди весь основний час не змогли влучити у ворота один одного, залишивши гольові дії на компенсований час до другого тайму.

Спочатку Ермосо вразив ворота суперника, проте за кілька хвилин Урібе зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

Здавалося, що гра завершиться внічию, але Грізманн на 11-й доданій хвилині забив другий гол у ворота Порту, чим і приніс перемогу своїй команді.