Наполі обіграв Аякс, забронювавши собі місце у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Цього разу італійці були стриманішими, не влаштувавши черговий розгром суперника.
Наполі / Getty Images

У середу, 12 жовтня, у Неаполі на стадіоні імені Дієго Армандо Марадони відбувся матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів, у якому місцевий Наполі приймав у гостях амстердамський Аякс. Зустріч завершилася результативною перемогою господарів поля із рахунком 4:2.

Вже в перші 16 хвилин команда Лучано Спаллетті влаштувала собі перевагу у два голи, постаралися Ірвінг Лосано та Джакомо Распадорі.

Відразу після перерви Деві Классен скоротив відставання у рахунку, але в середині тайму Хвіча Кварацхелія до оформленого асисту на Распадорі додав гол із пенальті, повернувши колишню перевагу.

Воно не протрималося до фінального свистка. На 83-й хвилині Стівен Бергвейн повернув інтригу в поєдинок, проте її було вбито влучним ударом Віктора Осімхена.

Наполі, здобувши чотири перемоги з чотирьох, гарантує собі участь у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а Аякс сподівається поборотися з Ліверпулем за другу путівку до плей-оф.

Наполі - Аякс 4:2
Голи: Лосано, 4, Распадорі, 16, Кварацхелія, 62 (пен.), Осімхен, 90 - Классен, 49, Бергвейн, 83 (пен.).

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Кім, Жуан Жезус, Олівейра - Ангісса (Ндомбеле, 49), Лоботка, Зеліньскі (Гаетано, 89) - Лосано (Політано, 77), Распадорі (Осімхен, 50), Кварацхелія (Ельмас, 77).

Аякс: Пасвер - Санчес (Баас, 65), Тімбер, Блінд, Бессі - Классен, Альварес, Тейлор (Грілліч, 64) - Бергейс (Консейсау, 84), Кудус (Броббі, 65), Бергвейн (Окампос, 84).

Попередження: Жуан Жезус, Осімхен, Політано - Тейлор, Санчес, Альварес, Тімбер, Бессі, Бергвейн.