Баварія вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів, перемігши Вікторію Пльзень

Мюнхенська команда зі стовідсотковим показником набраних очок лідирує в своїй групі.
Баварія здолала Вікторію / Getty Images

У середу, 12 жовтня, мюнхенська Баварія у рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів зустрічалася на виїзді з Вікторією Пльзень.

Підопічні Юліана Нагельсманна здобули четверту перемогу в своєму квартеті, здолавши чеського опонента з рахунком 4:2, і достроково забезпечили собі місце у плей-офф турніру.

Ще у першому таймі мюнхенці вирішили всі питання, влаштувавши розгром суперникові. Рахунок у поєдинку відкрив Садіо Мане, Томас Мюллер подвоїв перевагу гостей, а після Леон Горецка оформив дубль. Після перерви господарі поля змогли лише скоротити відставання зусиллями Адама Влканови та Яна Климента.

У паралельному матчі групи Барселона та Інтер видали результативну нічию з рахунком 3:3.

Баварія, набравши 12 очок, лідирує у своїй групі, випереджаючи Інтер на п'ять пунктів. Барселона йде третьою із чотирма балами в активі. Вікторія усі свої чотири матчі програла.

Вікторія Пльзень - Баварія 2:4

Голи: Влканова, 62, Климент, 75 - Мане, 10, Мюллер, 14, Горецка, 25, 35

Вікторія: Станек - Гавел (Голик, 46), Гейда, Тижані, Емілка (Перниця, 46) - Калвах, Буха - Копіц (Ірка, 25), Влканова (Піларж, 81), Москера - Хори (Климент, 46)

Баварія: Ульрайх - Мазрауї, Павар, Упамекано (Ваннер, 70), Станішич - Кімміх, Горецка (Гравенберх, 56) - Коман (Чупо-Мотінг, 46), Сані (Забітцер, 70), Мане - Мюллер (Тель, 28)

Попередження: Москера, 78 - Мазрауї, 64, Забітцер, 90.