Мане і Де Лігт забили перші голи за Баварію, Манчестер Сіті виграв, Евертон осоромився

Європейські клуби провели чергові контрольні матчі під час передсезонної підготовки.
Садіо Мане забив перший гол за Баварію / Gettty Images

У ніч проти четверга, 21 липня, у США відбулися товариські матчі за участю європейських команд.

Мюнхенська Баварія у Вашингтоні зустрічалася з Ді Сі Юнайтед, завершивши поєдинок хокейним результатом. Німецький клуб розгромив суперника з рахунком 6:2, а дебютними голами у складі команди відзначилися літні новачки Садіо Мане та Маттейс Де Лігт. Сенегалець вивів Баварію вперед на початку зустрічі, реалізувавши пенальті, а нідерландець забив четвертий м'яч мюнхенців на початку другого тайму.

Ді Сі Юнайтед - Баварія 2:6

Голи: Легленд, 54, Ку-Діп'єтро, 83 - Мане, 5 (пін.), Забітцер, 12, Гнабрі, 44, Де Лігт, 47, Зіркзеє, 51, Мюллер, 90+2

Gettty Images

Манчестер Сіті у Г'юстоні провів контрольний матч із мексиканською Америкою. Перемогу з мінімальною перевагою для команди Хосепа Гвардіоли здобув Кевін Де Брюйне, який оформив дубль.

Манчестер Сіті - Америка 2:1

Голи: Де Брюйне, 30, 45+1 - Мартін, 43

Лондонський Арсенал, склад якого найближчим часом має поповнити українець Олександр Зінченко, в Орландо зустрічався із місцевим представником МЛС. "Каноніри" змогли здобути перемогу над суперником з рахунком 3:1.

Орландо Сіті - Арсенал 1:3

Голи: Торрес, 29 - Мартінеллі, 5, Нкетіа, 66, Нелсон, 80

Ще один представник англійської Прем'єр-ліги Евертон осоромився в поєдинку з Міннесотою. Команда Френка Лемпарда зазнала розгромної поразки від клубу з МЛС, дозволивши супернику забити чотири голи без відповіді. Український захисник "ірисок" Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі перший тайм, за цей час його команда пропустила три м'ячі.

Міннесота Юнайтед - Евертон 4:0

Голи: Рейносо, 18, Кін, 32 (аг), Амарілья, 36, Данладі, 77

Раніше повідомлялося, що 29 липня Евертон проведе благодійний матч із київським Динамо.