Верес здобув вольову перемогу над Зорею

Рівненська команда пропустила першою, але зуміла взяти три очки.

У суботу, 5 жовтня, Верес приймав на своєму полі Зорю у рамках дев'ятого туру української Прем'єр-ліги.

Рівненській команді у цьому поєдинку довелося відігруватись, але в підсумку вона вийшла переможцем із протистояння з рахунком 2:1.

Господарі поля вже на початку матчу опинилися в ролі наздоганяючих, коли на дев'ятій хвилині Ігор Горбач у дотик замкнув простріл від Дениса Антюха. Утім, рівнянам вдалося досить швидко вирівняти становище - на 18-й хвилині Марко Мрвальєвіч точно пробив головою після навісу до штрафного майданчика.

Переможний гол для Вереса на 54-й хвилині організував Луан, відзначившись своїм першим забитим м'ячем у чемпіонаті України. Бразилець підхопив м'яч, змістився з флангу в центр і ударом з-за меж штрафного майданчика вразив лівий нижній кут воріт луганців.

Джерело: ФК Верес

Верес набрав дев'ять очок і піднявся на 12-й рядок турнірної таблиці УПЛ. Зоря з 12-ма балами посідає сьоме місце.