Рух на своєму полі розгромив Інгулець

Львівський клуб не залишив шансів супернику.
Рух - Інгулець / ФК Рух

У п'ятницю, 30 серпня, в рамках п'ятого туру УПЛ, Рух прийняв на своєму полі Інгулець.

Перший тайм матчу характеризувався рівною грою обох команд, однак саме Руху вдалося відкрити рахунок завдяки голу Карабіна, який забив у практично порожні ворота після відскоку м'яча.

Другий тайм став повною протилежністю першому. Вже на 47-й хвилині Квасниця збільшив перевагу Руху, забивши другий гол. Через чотири хвилини Холод також залишив свій слід у матчі, забивши гол. Протягом наступних 10 хвилин Холод та Краснопір збільшили рахунок до розгромного 5:0.

Інгулець не зміг чинити опір, і після п'яти пропущених голів команда розсипалася, дозволивши Руху легко довести матч до перемоги.