Ніцца здобула одну з найбільших перемог в Лізі 1 в 21 сторіччі

"Орли" познущались над новачком елітного дивізіону.

В рамках 5-го туру Ліги 1 Ніцца зустрілась з Сент-Етьєнном.

"Орли" здобули нищівну перемогу над новачком елітного французького дивізіону, перемігши з рахунком 8:0. Шість разів колектив Франка Есса відзначився в першому таймі, ще два забив в другій половині зустрічі.

Голами за господарів відзначались Мохамед Алі-Шо, Пабло Розаріо, Тангі Ндомбеле, Еван Гессан, Соф'ян Діоп, дубль оформив Юссуфа Мукоко і автогол забив Ділан Батубінсіка.

Зазначимо, що 6 голів в першому таймі від Ніцци є повторенням рекорду чемпіонату Франції.

Також "гімнасти" здобули одну з найбільших перемог у 21 столітті в Лізі 1. Крупніше, а саме з рахунком 9:0, перемагав тільки ПСЖ і робив він це двічі.

Статистика матчу Ліги 1 Ніцца - Сент-Етьєнн

Ніцца - Сент-Етьєнн 8:0

Голи: Батубінсіка (автогол), 4, Ндомбеле, 6, Алі-Шо, 24, Муккоко, 26, 39, Гессан, 36, Діоп, 75, Розаріо, 86

xG: 4.33 - 0.19
Удари: 18 - 3
Удари в площину воріт: 10 - 1
Володіння м'ячем: 66% - 33%