Дніпро-1 здобув вольову перемогу над Шахтарем у центральному матчі туру

Дніпровська команда взяла гору в битві лідерів і пішла у відрив у турнірній таблиці.
Дніпро-1 - Шахтар / Getty images

У суботу, 19 листопада, Дніпро-1 в Ужгороді на стадіоні Авангард у центральному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги приймав Шахтар.

Лідер чемпіонату в поєдинку зі своїм найближчим переслідувачем, пропустивши першим, зумів відігратися та здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

"Гірники" вийшли вперед на 17-й хвилині зустрічі завдяки результативному удару Михайла Мудрика, але господарі поля зуміли досить швидко вирівняти становище зусиллями Олександра Піхальонка. Три очки для підопічних Олександра Кучера на початку другого тайму здобув найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату Артем Довбик, відзначившись своїм десятим забитим м'ячем.

Після цієї перемоги Дніпро-1 із 35 очками продовжує лідирувати у турнірній таблиці УПЛ, відірвавшись від Шахтаря вже на вісім балів, але в донецької команди на один зіграний матч менше.