Шахтар здобув розгромну перемогу над Колосом

Донецький клуб без проблем обіграв опонента.
Шахтар - Колос / УПЛ

У середу, 19 жовтня, у рамках 8 туру УПЛ Шахтар зустрічався з Колосом. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:0.

У першому таймі було забито лише один м'яч. Голом відзначився вінгер донецького клубу Михайло Мудрик. Українець розібрав ворота суперника на 8-й хвилині.

У другій половині зустрічі Шахтар зумів ще двічі влучити у ворота Колоса. На 47-й хвилині Лукас Тейлор відзначився голом, а вже за 10 хвилин Мудрик оформив дубль, встановивши фінальний рахунок на табло.

Після 8 турів Шахтар йде на другому місці з 19 очками, а Колос займає 7 рядок, набравши 11 балів.