Верес не залишив шансів Львову та піднявся на третє місце УПЛ

Рівненський клуб перервав свою серію із трьох матчів без перемог.
Львів - Верес / ФК Верес

У вівторок, 18 жовтня, відбувся матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги, у якому Верес здобув вольову перемогу над Львовом із рахунком 3:1.

Спочатку саме львів'яни, які грали вдома, вийшли вперед – відзначився Владислав Бугай. Проте лише три хвилини знадобилося підопічним Юрія Вірта, щоб зрівняти рахунок. Дебютний гол цього сезону забив Микола Гайдучик.

У середині другого тайму гості протягом двох хвилин вирішили результат зустрічі. Голи на свій рахунок записали Семен Вовченко та Станіслав Шарай.

Перемога дозволила Вересу піднятися на третє місце, маючи в активі 14 балів. Львів із 5 очками посідає 12 місце чемпіонату України.

Львів - Верес 1:3
Голи: Бугай, 14 - Гайдучик, 17, Вовченко, 67, Шарай, 69.

Львів: Пономаренко - Бусько (Якимів, 70), Муравський (Вовкун, 46), Крушинський (Никитюк, 46), Мільченко - Полегенько, Васильєв, Шишка (Мишенко, 56), Бойко - Нич (Михайлів, 74), Бугай.

Верес: Когут - Гагун, Курко, Вовченко, Пасич - Кльоц (Лебеденко, 80), Кучеров, Сергійчук (С. Шестаков, 81), С. Шарай, В. Шарай (Квасний, 88) - Гайдучик (М. Шестаков, 78).

Попередження: Мільченко, Крушинський, Бусько, Шишка, Вовкун, Васильєв, Мишенко - Гагун, В. Шарай, Сергійчук.