Лаутаро оформив дубль і приніс Аргентині третю перемогу в групі Копа Америка-2024

"Альбіселесте" без Мессі впевнено розібралися з Перу у заключному поєдинку в квартеті.

У ніч проти 30 червня збірні Аргентини та Перу зустрічалися у матчі третього туру групового раунду Копа Америка-2024.

"Альбіселесте", які раніше забезпечили собі вихід у плей-оф, закріпили свій успіх, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Аргентинці вийшли вперед після перерви, коли Лаутаро Мартінес успішно перекинув воротаря, а на 72-й хвилині могли подвоювати перевагу, проте Леандро Паредес не реалізував пенальті. Утім, під кінець зустрічі Лаутаро оформив дубль, встановивши остаточний результат.

Лідер аргентинської збірної Ліонель Мессі цей поєдинок пропустив через ушкодження, залишившись на лаві запасних.

У іншому матчі групи Канада та Чилі зіграли внічию 0:0, і північноамериканська команда з чотирма очками з другого місця в групі вийшла у чвертьфінал.