Осічка Роналду та бенефіс голкіпера Португалії у серії пенальті в огляді матчу зі Словенією

До вашої уваги огляд поєдинку національних збірних на чемпіонаті Європи-2024.

У понеділок, 1 липня, збірні Португалії та Словенії зустрічалися в 1/8 фіналу Євро-2024.

Визначити чвертьфіналіста суперники змогли лише у серії післяматчевих пенальті, переможцем з якої вийшли португальці.

Кріштіану Роналду в додатковий час міг вирішити долю протистояння, але не зміг переграти ударом із одинадцятиметрової позначки Яна Облака.

Утым, серію пенальті Португалія виграла 3:0, а Діогу Кошта відбив усі три удари словенців.