Україна та Чехія у напруженому матчі не виявили переможця

Команди зіграли внічию у матчі Ліги націй.
Україна - Чехія / Getty Images

У понеділок, 14 жовтня, відбувся матч між національними командами України та Чехії у рамках четвертого туру Ліги націй.

З самого початку зустрічі чеська команда проявила активність і на 18-й хвилині Лукаш Черв забив перший гол. Незадовго до цього Олексій Гуцуляк отримав травму у зіткненні з Томашем Соучеком і був змушений залишити поле.

Після цієї події ініціативу взяли на себе господарі поля, але українська команда не змогла довести свої атаки до кінця. Проте до кінця першого тайму українці створили кілька небезпечних моментів.

У другому таймі українська команда здобула пенальті після того, як Ладислав Крейчі зіграв рукою. Довбик впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди прагнули перемоги, але голів так і не було. Матч завершився з рахунком 1:1 і Україна залишається на останньому місці у своїй групі.