Зоря вдруге програла Маккабі у Лізі конференцій

Чергова поразка луганського клубу.
Маккабі - Зоря

У суботу, 25 листопада, футбольний клуб Зоря з Луганська програв у гостях ізраїльському Маккабі з Тель-Авіва у перенесеному матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій. Матч проходив у сербському місті Бачка-Тополі.

Після поразки в попередньому матчі з Маккабі з рахунком 1:3, Зоря не змогла взяти реванш, поступившись з рахунком 2:3. Перший гол у ворота Зорі був забитий Ераном Захаві в компенсований час першого тайму. У другому таймі Дор Перец забив два голи, повторивши свій успіх із першого матчу.

Зоря спромоглася відповісти лише на 71-й хвилині голом Едуардо Герреро, а потім Ігор Горбач скоротив відставання до мінімуму на 88-й хвилині. Однак, це було все, що Зоря змогла зробити.

Після чотирьох турів Зоря займає третє місце у своїй групі з чотирма очками, тоді як Маккабі з дев'ятьма балами посідає друге місце.

Маккабі Тель-Авів - Зоря 3:2

Голи: Захаві, 45+2, Перець, 46, 60 - Герреро, 71, Горбач, 88

Склади команд:

Маккабі Тель-Авів: Москера, А. Коен, Лукассен (Біттон, 66), Саборит, Ревіво, Д. Перець, ван Оверем, Каніховскі (Тургеман, 66), Бітон (Голаса, 76), Захаві (Давідзажа, 84), Мілсон (Й. Коен, 76).

Зоря: Турбаєвський, Батагов, Джордан (Біль, 66), Снурніцин, Мічин, Чурко (Мішнев, 57), Кірюханців (Данченко, 81), Нагнійний (Бугай, 81), Алефіренко (Горбач, 57), Антюх.

Попередження: ван Оверем, Ревіво – Джордан, Біль.