Баварія - переможець Суперкубку Німеччини

Підопічні Юліана Нагельсмана в гольовій перестрілці виявився сильнішим за РБ Лейпциг.
Садіо Мане

РБ Лейпциг зустрівся з мюнхенською Баварією у матчі за Суперкубок Німеччини. Матч завершився з рахунком на користь номінальних гостей.

"Червоні" вирішили всі питання про переможця зустрічі ще в першому таймі. У дебюті зустрічі відзначився Джамал Мусіала, а потім через 15 хвилин своїм першим голом за мюнхенців відзначився Садіо Мане. Також м'ячем "у роздягальню" відзначився Бенжамен Павар.

У другій половині зустрічі Маркус Хальстенберг відіграв один м'яч, але через 6 хвилин Серж Гнабрі зробив рахунок 1:4. На 77 хвилині Крістофер Нкунку подарував проблиски надії фанатам "биків", а наприкінці Дані Ольмо скоротив відставання до мініммуму, але цього все одно не вистачило для того, щоб відігратися, адже за кілька секунд до фінального свистка остаточний рахунок на табло встановив Лерой Сане.

РБ Лейпциг — Баварія 3:5
Голи: Гальстенберг, 60, Нкунку, 77 (пен.), Ольмо, 89 — Мусіала, 14, Мане, 31, Мусіала, 45, Гнабрі, 66, Сане, 90+8

РБ Лейпциг: Гулачі — Сімакан (Новоа, 79), Орбан, Гальстенберг — Генрихс, Кампль (Ольмо, 52), Клостерманн — Собослаї (Айдара, 90+1), Лаймер — Нкунку, Форсберг (А. Сілва, 52).

Баварія: Ноєр — Павар (Мазрауї, 78), Упамекано (де Лігт, 78), Ернандес — Кімміх — Гнабрі (Сане, 78), Забітцер, Мусіала (Коман, 61), Девіс — Мане, Мюллер (Гравенберх, 68).

Попередження: Сімакан, Клостерманн — Кімміх, Сане, Ноєр