Ренн - Динамо 2:1 Відео голів і огляд матчу Ліги Європи

До вашої уваги відео найкращих моментів єврокубкового поєдинку за участю київської команди.
Динамо програло Ренну / ФК Динамо Киев

У четвер, 6 жовтня, київське Динамо в рамках третього туру групового раунду Ліги Європи зіграло на виїзді з французьким Ренном.

Підопічні Мірчі Луческу продовжили серію своїх єврокубкових невдач, зазнавши поразки з рахунком 1:2.

Французька команда вийшла вперед у поєдинку в середині першого тайму після результативного удару Мартена Тер'є, проте киянам вдалося відігратися за десять хвилин зусиллями Віктора Циганкова. Перемогу для господарів поля на 89-й хвилині зустрічі вирвав Дезіре Дуе, який вийшов на заміну.

Після трьох турів Ренн із сімома очками посідає друге місце в групі, поступаючись Фенербахче за додатковими показниками. Третім іде АЕК Ларнака з трьома балами, а замикає турнірну таблицю квартету Динамо, яке програло всі три матчі.