Мілан у напруженому матчі обіграв Удінезе

"Россонері" насилу втримали переможний результат.
Мілан - Удінезе / Getty Images

У восьмому турі італійської Серії А 19 жовтня Мілан здобув перемогу над Удінезе на своєму домашньому полі. Незважаючи на те, що команда Паулу Фонсекі була змушена грати вдесятьох більшу частину матчу, вони змогли обіграти суперника з рахунком 1:0.

Мілан відкрив рахунок на 13-й хвилині, коли Самуель Чуквуезе забив гол, відправивши м'яч у дальній нижній кут воріт Удінезе. Однак, на 29-й хвилині Мілан залишився у меншості, коли Тиджані Рейндерс отримав червону картку за фол позаду.

Удінезе забив гол перед перервою, але його анульували через офсайд. У другому таймі, незважаючи на чисельну перевагу, Удінезе не зміг перетворити його на голи. На 75-й хвилині голкіпер Удінезе зробив відмінний сейв після удару Теммі Абрахама, який отримав травму невдовзі після виходу на заміну.

У компенсований час Удінезе забив гол, але його було скасовано після перегляду VAR через офсайд.

На даний момент Мілан посідає третє місце у турнірній таблиці Серії А з 14 очками, а Удінезе йде шостим із 13 балами.