Реал із Луніним на лавці здобув невиразну перемогу над Сельтою

Колектив із Віго створив "вершковим" багато проблем, але відібрати в них очки так і не зміг.

У суботу, 19 жовтня, у Віго на Естадіо Балаідос відбувся матч восьмого туру іспанської Ла Ліги, в якому Сельта зустрілася з Реалом.

Як і очікувалося, Андрій Лунін повернувся на лаву запасних, оскільки відновився перший номер "бланкос" Тібо Куртуа.

І в першому таймі королівський клуб успішно справлявся з опонентом, при цьому відкривши рахунок на 20-й хвилині зусиллями Кіліана Мбаппе, якому вдався сильний і точний удар у дальню "дев'ятку" з-за меж штрафного майданчика.

Але на старті другого тайму "кельти" повернулися в гру: під час комбінації Оскар Мінгеса з флангу прострілив у центр штрафного майданчика, де Вілліот Сведберг ударом у дотик залишив Куртуа не при справах.

Господарі поля непогано виглядали, але переможний гол забив їхній суперник. Це Лука Модріч класною передачею "розрізав" оборону Сельти, вивівши Вінісіуса Жуніора на "побачення" з воротарем - бразилець успішно переграв Вісенте Гуаїту.

Цікаво, що після цього Реал вирішив не розвивати свою перевагу. Водночас колектив із Віго створював моменти в надії відігратися. Але суддя зафіксував непросту перемогу Реала з рахунком 2:1.

Реал наздогнав Барселону, тепер у непримиренних суперників по 24 очки. При цьому мадридці зіграли на один матч більше. А ось Сельта посідає десяте місце з 13-ма балами.