Ювентус мінімально обіграв Наполі

Черговий гол Ґатті вивів туринців на перше місце Серії А.
Ювентус - Наполі / Getty Images

У п'ятницю, 8 грудня, в рамках 15 туру італійської Серії А, Ювентус здобув перемогу над Наполі з рахунком 1:0.

Центральний захисник Ювентуса Федеріко Гатті став автором єдиного голу матчу, забивши на 51 хвилині після передачі від Андреа Камб'яссо.

Незважаючи на те, що Наполі більше часу контролював м'яч та активно атакував, команда не змогла подолати оборону Ювентуса та реалізувати свої атакуючі зусилля. Зазначимо, що у середині другого тайму рефері відзначив гол Віктора Осімхена через офсайд, який стався після помилки голкіпера туринського клубу.

Після 15 турів Серії А Ювентус очолює турнірну таблицю з 36 очками, тоді як Наполі посідає п'яте місце з 24 очками.