Україна U-18 стартувала з поразки від Чехії на Євробаскеті

Українці повністю провалили другу частину поєдинку.
Чехія - Україна / ФБУ

У п'ятницю, 26 липня, розпочався груповий етап чемпіонату Європи з баскетболу серед гравців до 18 років Дивізіону В. У рамках першого матчу Групи С зустрілися команди Чехії та України.

У першому таймі українська команда під керівництвом Андріуса Вайсекаускаса не поступалася своїм чеським опонентам.

Однак після перерви, незважаючи на те, що "жовто-сині" вийшли вперед, вони не змогли утримати свою перевагу і допустили ривок суперника, що стало вирішальним моментом у матчі.

У четвертій чверті українці поступилися з рахунком 12:25, що підтвердило їхню поразку. У підсумку збірна України програла Чехії з рахунком 71:93.

Центрової української команди Десмонд Йяму став найкращим гравцем матчу, набравши 17 очок і зробивши 8 підбирань.

Чехія - Україна 93:71 (26:20, 16:22, 26:17, 25:12)

Україна: Йяму (12 + 8 підбирань), Романиця (9), Сушкін (6 + 7 передач + 5 втрат), Колобов (2), Липка (1) - старт, Сітар (12 + 10 підбирань), Упир (12) , Лохманчук (6), Гогуленко (4), Балюк (2), Король (0).

У наступному турі українська команда зустрінеться із збірною Кіпру. Матч заплановано на суботу, 27 липня.