Україна не змогла обіграти Бельгію та вилетіла з Євро-2024

Команди голів не забивали.
Україна - Бельгія / Getty Images

У матчі третього туру групового етапу Євро-2024 збірна України зустрічалася з Бельгією та

Матч розпочався з активних атак фаворитів зустрічі і вже на сьомій хвилині Лукаку міг відзначитись після Де Брюйне, проте Анатолій Трубін впорався. Підопічні Реброва правильно відреагували на цей момент та змогли пресингом витіснити суперника на свою половину поля.

На 20-й хвилині матчу обидва форварди українців мали за гольовим моментом, однак Яремчук не зміг пробити Кастельса, а удару Довбика не вистачило точності.

Гра трохи заспокоїлася і лише дальні удари від Де Брюйне та Судакова не дали воротарям команд занудьгувати до кінця першого тайму.

Другий тайм розпочався спокійно, проте на 58-й хвилині зустрічі Віталій Миколенко отримав травму в ігровому епізоді, потягнувши м'яз і був замінений на Зінченка. Після цього лівий фланг оборони збірної України почав трохи просідати, проте бельгійці не поспішали користуватися цим.

Реальний гольовий момент мав у середині другого тайму Яннік Карраско, хльосткий удар якого ледве парирував Трубін. Сергій Ребров провів низку замін з метою посилити гру в атаці і одна з них могла "зіграти".

Під завісу основного часу Руслан Малиновський вирішив не подавати кутовий, а закрутив м'яч прямо у ворота, проте воротар суперника зумів врятувати Бельгію від пропущеного м'яча.

У підсумку матч закінчився 0:0, а нічия у паралельній зустрічі між Румунією та Словаччиною відправила Україну додому.

Україна — Бельгія 0:0

Україна: Трубін — Тимчик, Забарний, Сваток (Ярмоленко, 81), Матвієнко, Миколенко (Зінченко, 58) — Шапаренко (Маліновський, 70), Бражко (Степаненко, 70), Судаков — Яремчук (Ванат, 70), Довбик.

Бельгія: Кастельс — Вертонген, Фас, Теат, Кастань — де Брюйне, Онана, Тілеманс (Мангаля, 61) — Доку (Бакайоко, 77), Лукаку (Опенда, 90), Троссар (Карраско, 62).

Попередження: Довбик — Фас.