Перша нульова нічия: Нідерланди та Франція розійшлися миром у матчі Євро-2024

Єдиний забитий м'яч скасував арбітр.
Нідерланди - Франція / Getty Images

У рамках другого туру групового етапу Чемпіонату Європи збірна Франції зустрічалася з Нідерландами. Команди не виявили переможця, розписавши "суху" нічию.

Команди розпочали матч дуже активно і вже на першій хвилині Фрімпонг втік від Тео Ернандеса та пробив у дальній кут, проте Меньян врятував свою команду. Через три хвилини вже Грізманн бив з-за меж штрафного майданчика, проте молодий голкіпер суперників потягнув цей удар.

Після цього Рабйо відзначився невдалими діями - футболіст Ювентуса отримав м'яч у воротарському майданчику, однак зробив такий невдалий пас на Грізманна, наскільки можна було його зробити невдалим.

Команди по черзі обмінювалися атаками та небезпечними моментами, проте на перерву пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм мало відрізнявся від першої половини зустрічі, а ключовий момент стався на 69-й хвилині. Депай отримав м'яч у штрафному майданчику і з розвороту приклався до воріт - Меньян врятував. Пролунало добивання від Сімонса, після якого м'яч влетів у сітку воріт, проте арбітр ВАР скасував взяття воріт, оскільки Хаві знаходився в офсайді.

Після цього моменту команди провели низку замін та кілька небезпечних атак, проте більше м'яч у воротах не побував – перша "суха" нічия на цьому турнірі.

Нідерланди — Франція 0:0

Нідерланди: Вербрюгген — Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке — Схаутен (Веерман, 72), Сімонс (Вейналдум, 73), Рейндерс — Фрімпонг (Гертрейда, 73), Депай (Веггорст, 79), Гакпо

Франція: Меньян — Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес — Чуамені, Канте, Рабьо — Дембеле (Коман, 75), Тюрам (Жиру, 75), Грізманн

Попередження: Схаутен