Австрія впевнено обіграла Польщу у матчі Євро-2024

Підопічні Пробіжа опинилися на межі вильоту з турніру.
Польща - Австрія / Getty Images

У п'ятницю, 21 червня, відбувся матч другого туру групи D між збірними Польщі та Австрії.

Австрійська команда від початку матчу виявила агресивність і на 10-й хвилині Траунер забив перший гол, прийнявши передачу від Мвене. Після цього польська команда трохи пожвавішала, але австрійці продовжували контролювати перебіг матчу.

На 31-й хвилині польська збірна зуміла зрівняти рахунок завдяки зусиллям Кшиштофа Пентека. Удар у відповідь Забітцера був заблокований Беднареком.

У другому таймі гра була напруженішою, і на 67-й хвилині Баумгартнер знову вивів Австрію вперед. Через 10 хвилин австрійці провели ще одну успішну атаку, але воротар Войцех Щенсни зумів відбити удар.

Проте саме Щенсни спричинив останній гол у ворота польської команди. Забітцер обійшов воротаря, який змушений був здійснити фол. Пенальті впевнено реалізував Арнаутовича.

Австрія могла збільшити рахунок до розгромного, але зрештою матч завершився з рахунком 3:1 на користь Австрії. Польща залишається на останньому місці у групі без очок.