Іспанія у неймовірному матчі обіграла Італію на Євро-2024

Завершився центральний матч туру Євро-2024.
Іспанія - Італія / Getty Images

У рамках другого туру Євро-2024 збірна Іспанії зустрічалася з Італією та здобула мінімальну перемогу 1:0.

Поєдинок розпочався з атак підопічних Де ла Фуенти і вже на 11-й хвилині Фурія Роха могла відкривати рахунок, проте Неко Вільямс не зміг потрапити по воротах після чудової подачі Морати.

Іспанці продовжували нагнітати, тоді як підопічні Спаллетті більше розраховували на контратаки. Альваро Мората з гострого кута вдарив точно в Доннарумму, а за дві хвилини Джіджі врятував ворота після удару головою від Руїса по центру.

Наприкінці першого тайму той же Руїс далеким ударом перевірив пильність голкіпера ПСЖ, проте не зумів застати його зненацька. Італійці за перші 45 хвилин матчу мало чим запам'яталися, окрім необов'язкових жовтих карток за розмови з арбітром.

У другому таймі ситуація на полі кардинально не змінилася і перед голом Педрі двічі міг забивати, проте спочатку хавбек не зміг потрапити по воротах після навісу Кукурельї, а потім із центральної зони вдарив точно у Доннарумму.

Іспанія все ж таки забила, проте не без частки везіння. Вільямс прострілив, Мората м'яч підправив, а Калафіорі "дорізав" м'яч у ворота.

Після цього наставник Італії провів низку замін, проте забити знову мали іспанці. Невтомний Вільямс з лівого кута штрафного майданчика добре пробив, але влучив у перекладину.

Гра трохи заспокоїлася після того, як тренери знову провели ряд замін, які не вплинули на те, що відбувається на полі. Як підсумок – 1:0, мінімальна, але абсолютно заслужена перемога іспанців.

Іспанія - Італія 1:0
Гол: Калафіорі, 55 (аг).

Очікувані голи (xG): 2.05 - 0.15
Володіння м'ячем: 57% - 43%
Удари: 21 - 3
Удари в площину: 9 - 1
Фоли: 16 - 14

Іспанія: Сімон - Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья - Педрі (Баена, 71), Родрі, Руїс (Меріно, 90+4) - Ямаль (Торрес, 71), Мората (Оярсабаль, 78), Вільямс (Перес, 78).

Італія: Доннарумма - Ді Лоренцо, Бастоні, Калафіорі, Дімарко - Барелла, Жоржиньо (Крістанте, 46), Фраттезі (Камб'ясо, 46), Пеллегріні (Распадорі, 82), К'єза (Дзакканьї, 64) - Скамакка (Ретегі, 64).

Попередження: Родрі, Ле Норман, Карвахаль - Доннарумма, Крістанте.