Наполі розгромив Айнтрахт і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Італійський клуб не залишив шансів німецькій команді у двоматчевому протистоянні.

У рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Наполі приймав на своєму полі Айнтрахт. У першій грі неаполітанці зробили гарний заділ, вигравши - 2:0.

Старт зустрічі пройшов досить комфортно і повільно. Італійці намагалися знайти пролом в обороні суперника, а гості зовсім не могли знайти свою гру.

Рахунок на табло змінився якраз під кінець тайму, коли Осімген головою замкнув подачу Політано.

Другий тайм почався досить різко, адже за короткий час господарі забили двічі. Осімген оформив дубль, замкнувши простріл Ді Лоренцо. Вже за пару хвилин Зелінські довів рахунок до розгромного, реалізувавши пенальті.

Айнтрахт створив кілька моментів, але реалізувати їх не зумів. Таким чином, Наполі розгромив Айнтрахт у другій грі та вийшов до наступного етапу Ліги чемпіонів.