Україна не змогла продовжити переможну серію, програвши Греції на чемпіонаті Європи

Після складної гри з Італією, сил на Янніса та компанію вже не вистачило.
Янніс Адетокумбо та Іссуф Санон / Getty Images

У вівторок, 6 вересня, у Мілані відбувся матч четвертого туру групи С чемпіонату Європи з баскетболу, в якому зустрілися дві команди зі 100%-м показником – Україна та Греція.

Після провального старту, дозволивши супернику піти у відрив 10:2, команда Айнарса Багатсткіса повернулася до гри, скоротивши відставання до мінімуму. Ефективна реалізація моментів та якісна оборона власного кільця дозволила Україні вирватися вперед, маючи перевагу після першої половини +7.

Але третя чверть матчу стала ключовою. Саме там не пішов кидок у нашої команди, зате у греків летіло все, особливо у Янніса Адетокумбо, що відпочив у минулій грі - 32:11

На початку четвертої чверті українці намагалися відігратися, але нічого не вийшло – складна гра з Італією, яка забрала багато сил, далася взнаки.

Таким чином Україна зазнала своєї першої поразки на Євробаскеті від одного з головних фаворитів турніру. Найкращим гравцем матчу став Янніс, якому не вистачило лише одного підбирання для дабл-дабла - 41 очко та 9 підбирань.

Греція - Україна 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22)

Греція: Я. Адетокумбо (41 + 9 підбирань), Калатес (13 + 5 підбирань + 7 передач), Дорсі (13), Папаніколау (4 + 6 підбирань), Т. Адетокумбо (2) – старт; Слукас (7), Папаянніс (6), Аграваніс (5), Папапетру (4), Лунцис (2), Ларенцакіс (2).

Україна: Михайлюк (16), Лень (10 + 8 підбирань), Пустовий (6), Близнюк (4), Зотов (2) – старт; Санон (16), Сидоров (10), Ткаченко (8), Скапінцев (4), Бобров (3).

Збірна України опустилася на друге місце своєї групи. В останній грі групового етапу наші баскетболісти зіграють проти Хорватії. Матч відбудеться у четвер, 8 вересня, о 15:15 за київським часом.