Динамо Київ у дербі розгромило Оболонь

Підопічні Шовковського повернулися на вершину турнірної таблиці.
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У суботу, 19 жовтня, в рамках десятого туру української Прем'єр-ліги, Динамо під керівництвом Олександра Шовковського здобуло переконливу перемогу над Оболонню. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь Динамо, що дозволило команді повернутися на перше місце у турнірній таблиці.

У першому таймі Динамо забило три м'ячі, забезпечивши собі перевагу. Микола Шапаренко відкрив рахунок на 11 хвилині, а Владислав Ванат подвоїв його, реалізувавши пенальті на 21 хвилині. Ванат також забив третій гол, втікши від захисників і точно пробивши у ближній нижній кут.

У другому таймі на 49-й хвилині Олександр Караваєв забив четвертий гол для Динамо. Проте, господарі поля змогли відіграти один гол, забитий динамівцем Тарасом Міхавком. На 73-й хвилині Володимир Бражко забив п'ятий гол для Динамо, збільшивши перевагу своєї команди до чотирьох голів.

З цією перемогою Динамо набрало 25 очок і повернулося на вершину турнірної таблиці УПЛ. Оболонь, з п'ятьма балами, посідає передостаннє 15 місце.

Статистика матчу Оболонь - Динамо:

Оболонь – Динамо 1:5

Голи: Михавко, 52 (автогол) – Шапаренко, 11, Ванат, 21 (пін.), 29, Караваєв, 49, Бражко, 73

Удари: 3 - 8
Удари у ворота: 2 - 7
Кутові: 4 - 3

Склади команд:

Оболонь: Федорівський – Грисьо, Приймак, Дубко, Стасюк (Чернів, 84) – Черненко (Юшко, 69), Вітенчук (Курко, 79), Мединський – Суханов, Тарануха (Лях, 69), Близниченко (Слободян, 69).

Динамо: Бущан – Тимчик, Попов, Міхавко, Дубінчак – Шапаренко (Герреро, 80), Бражко – Караваєв (Біловар, 74), Буяльський (Рубчинський, 63), Кабаєв (Брагару, 63) – Ванат (Андріївський, 79).

Попередження: Тарануха, Дубко, Черненко, Курко.