Динамо на класі обіграло Кривбас

Київський клуб повернувся на вершину УПЛ.
Динамо - Кривбас / ФК Динамо Киев

У заключному матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги, що пройшов у неділю, 6 жовтня, футбольний клуб Динамо здобув перемогу над Кривбасом із рахунком 2:1. Ця перемога дозволила команді під керівництвом Олександра Шоковського повернутись на вершину турнірної таблиці.

Усі голи були забиті у першому таймі матчу. Динамо відкрило рахунок на п'ятій хвилині завдяки Валентину Рубчинському, який зумів забити гол після відскоку м'яча від захисника. У середині тайму команда подвоїла свою перевагу, коли Віталій Буяльський реалізував пенальті, спричинене порушенням Дениса Кузика.

Кривбасу вдалося забити один гол перед перервою завдяки автоголу Тарасу Міхавку, який випадково зрізав м'яч у свої ворота після подачі зі штрафного.

Після цього матчу Динамо набрало 22 очки і посіло перше місце у турнірній таблиці УПЛ, тоді як Кривбас із 11 балами посідає восьму позицію.

Динамо - Кривбас 2:1

Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, 25 (пін.) – Міхавко, 45+3 (аг)

Володіння м'ячем: 56% – 44%
Удари: 7 - 5
Удари у ворота: 3 - 1
Кутові: 5 - 4
Фоли: 16 - 9

Динамо: Бущан – Тимчик, Попов, Міхавко, Вівчаренко – Михайленко, Рубчинський (Андрієвський, 79) – Ярмоленко (Кабаєв, 62), Буяльський (Шапаренко, 62), Брагару (Волошин, 79) – Герреро (Ванат, 87).

Кривбас: Кліщук – Бандейра (Понеділок, 46), Романчук, Драмбаєв, Д. Кузик – Бізімана (Іліч, 67), Вакулко – Задерака, Лунєв (Аморозо, 31), Микитишин (По, 46, Кам'янський, 78) – Соса.

Попередження: Ярмоленко, Андріївський – По, Бізімана, Аморозо.