Зоря у напруженому матчі здолала Ворсклу

Луганський клуб перервав серію невдач.
Зоря - Ворскла / ФК Заря

Завершальний матч восьмого туру Української Прем'єр-ліги пройшов у Києві 30 вересня, де зустрічалися команди Зоря та Ворскла.

Обидві команди розпочали сезон не надто впевнено, посідаючи середні позиції у турнірній таблиці. Однак у цьому матчі Зоря нагадала про своє нещодавнє бронзове місце у чемпіонаті.

У першому таймі Зоря взяла ініціативу до своїх рук, створюючи кілька гарних моментів. Перший гол був забитий перед закінченням першого тайму після кутового: Роман Вантух зробив подачу, Джордан головою передав м'яч Філіпу Будковському, який забив потужний гол, обійшовши Павла Ісенка.

У другому таймі ситуація не змінилася: Зоря продовжувала домінувати, а Ворскла намагалася повернутися у гру. Гості навіть могли скоротити відставання, але удар був по штанзі.

Невдовзі Зоря знову забила, покаравши Ворсклу за неефективність. Джордан забив гол після кутового, замкнувши подачу на ближній штанзі.

Зоря здобула перемогу з рахунком 2:0 і піднялася на сьоме місце у турнірній таблиці, набравши 12 очок. Ворскла займає дев'яте місце із 9 очками.