Динамо впевнено розгромило Лівий Берег

Київський клуб набрав чергові три очки.
Лівий Берег - Динамо / ФК Динамо Киев

У неділю, 29 вересня, в рамках восьмого туру української Прем'єр-ліги Динамо під керівництвом Олександра Шовковського здобуло переконливу перемогу над Лівим Берегом з рахунком 3:0 на його домашньому полі.

Матч розпочався зі швидкого гола від Динамо, коли Тарас Міхавко забив свій перший гол за "біло-синіх" на восьмій хвилині після кутового та прострілу. Андрій Ярмоленко також забив гол п'ятою, але його анульували через офсайд.

На 62-й хвилині Динамо збільшило свою перевагу, коли голкіпер Лівого Берега Максим Механів віддав м'яч Володимиру Бражку, який забив гол із центру поля. На 80-й хвилині Лівий Берег залишився у меншості, коли Валерія Самара було вилучено з поля за другу жовту картку.

У компенсований час Валентин Рубчинський забив третій гол для Динамо, також відзначившись дебютним голом за команду.

З 19 очками Динамо очолює турнірну таблицю УПЛ, випереджаючи Олександрію за додатковими показниками, незважаючи на те, що обидві команди мають однакову кількість балів. Лівий Берег посідає 13-те місце із шістьма очками.