Верес здивував Шахтар, відібравши у "гірників" очки наприкінці матчу

Команди розійшлися нічиєю.

У п'ятницю, 27 вересня, Верес приймав удома Шахтар у рамках 8-го туру УПЛ. Матч був відстрочений на деякий час через повітряну тривогу.

Зі стартовим свистком Шахтар рвонув в атаку, проте господарі виявилися до такого повністю готовими і впевнено боролися з "гірниками" за ініціативу.

За підсумком, перші небезпечні моменти довелося чекати аж до 30-ї хвилини матчу, Шахтар мав два непогані моменти відкрити рахунок, але і Верес, завдяки удару Кльоца, не відставав.

У другому таймі Бондаренко міг забивати швидкий гол, але захисники не пустили м'яч у порожні ворота. Рахунок було відкрито лише на 64-й хвилині після того, як Сміян сфолив у власному штрафному майданчику і подарував пенальті Георгію Судакову.

Після забитого гола Шахтар спробував заспокоїти гру, забравши м'яч під контроль, але господарі були незгодні. Гайдучик знайшов момент для удару, Різник удар спарував, але ось із гарматою Кльоца впоратися вже не зміг - 1:1.